Dyżury nauczycieli

rok szkolny 2017/2018

Nauczyciele są do dyspozycji rodziców zgodnie z harmonogramem.

 

 

Nazwisko i Imię

Dzień, godzina

Budynek, sala

Katarzyna Białowąs

Środa, godz. 15.20-15.35

Budynek B, sala 1

Joanna Biały

Wtorek, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 39

Dagmara Ceroń

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 27

Sylwia Ciryt

Piątek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 53

Gabriela Czulak

Wtorek, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 46

Anna Ćwik

Środa, godz. 15.25-15.40

Budynek A, sala 40

Patrycja Dembowska

Poniedziałek, godz. 16.05-16.20

Budynek B, sala 47

Jolanta Deląg

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 34

Karina Dydo

Środa, godz. 15.00-15.15

Budynek B, pokój naucz.

Tomasz Filipiak

Poniedziałek, godz. 15.00-15.15

Budynek B, sala 51

Justyna Fronczek-Tomicka

Wtorek, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 41

Lidia Gawrońska

Środa, godz. 16.45-17.00

Budynek A, sala 50

Natalia Gralak-Filowiat

Poniedziałek, godz. 15.30-15.45

Budynek A, sala 51

Barbara Grel

Środa, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 46

Agnieszka Iwaniuk

Wtorek, godz. 15.00-15.15

Budynek B, sala 53

Sebastian Iwaniuk

piątek, godz. 17.45-18.00

Budynek B, sala 53

Mariola Józiak

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 45

Żaneta Kamińska

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 49

Agnieszka Kamińska-Konwicka

Poniedziałek, godz. 16.30-16.45

Budynek A, sala 1

Elżbieta Kapla

środa, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 38

Barbara Kędzierska

Wtorek, godz. 16.05-16.20

Budynek B,pokój naucz

Małgorzata Kielar

Piątek, godz. 16.05-16.20

Budynek B, pokój n-li W-F

Renata Kokot

Piątek, godz. 15.20-16.05

Budynek B, sala 35

Hanna Krajniak

Wtorek, godz. 15.05-15.20

Budynek B, sala 51

Mariola Krasowska

czwartek, godz.16.05-16.15

Budynek A, sala 50

Hanna Laps

Środa, godz. 15.20-15.35

Budynek A, sala 50

Ewa Martyn-Stempień

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 31

Aleksandra Matysiak-Turlejska

Środa, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 23

Marcin Michalczak

Piątek, godz. 19.00-19.15

Budynek B, sala 46

Gabriela Miklar

Środa, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 14

Justyna Mumot

Piątek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 19

Beata Musielak

Czwartek, godz. 16.00-16.15

Budynek B, pokój n-li W-F

Jerzy Musielak

Wtorek, godzina 15.15-15.30

Budynek A, sala 32

Dorota Nakonieczna

Środa, godz. 16.25-16.40

Budynek A, sala 1

Aneta Nowak

Poniedziałek, godz. 15.00-15.15

Budynek B, sala 47

Anna Oknińska-Kurzawa

Czwartek, godz. 16.05-16.20

Budynek B, sala 33

Jolanta Okurowska

Czwartek, godz. 15.30-15.45

Budynek A, sala 2

Paweł Olewiński

Czwartek, godzina 16.05-16.20

Budynek B, sala 34

Lilla Panfiluk

Czwartek, godz. 16.15-16.30

Budynek B, sala 49

Małgorzata Podkaura

Czwartek, godzina 15.15-15.30

Budynek A, sala 49

Luiza Podrzuska

Poniedziałek, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 53

Aurelia Pokorska

Poniedziałek, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 52

Ewa Puchała

Wtorek, godz. 16.05-16.20

Budynek B, sala 37

Karolina Puk

Środa, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 15

Beata Robak

Czwartek, godz. 15.15-15.30

Budynek A, sala 26

Jolanta Rosolecka

Środa, godzina 15.00-15.15

Budynek B, sala 45

Jolanta Roszczyk

Środa, godz. 15.20-15.35

Budynek A, sala 28

Ewa Rucińska

Poniedziałek, godz. 16.30-16.45

Budynek B, sala 36

Monika Rusin

Czwartek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, pokój wf

Ewa Saczkow

Środa, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 28

Anna Segieda

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 28

Anna Sidorowicz

Poniedziałek, godz. 15.00-15.15

Budynek B, s.34

Monika Sieczka

Środa, godz. 15.15-15.30

Budynek A, s.30

Maria Sobolewska-Soroko

Wtorek, godz. 15.00-15.15

Budynek B, sala 29

Anna Stachula

Wtorek, godz. 15.45-16.00

Budynek B, sala 44

Beata Stankiewicz

Poniedziałek, godz. 15.20-15.35

Budynek A, pokój naucz.

Barbara Sujka

Poniedziałek, godz. 16.15-16.30

Budynek B, pokój n-li W-F

Aleksandra Szajer

Czwartek, godz. 16.45-17.00

Budynek B, sala 52

Anna Szczepańska

Środa, godz. 15.20-15.35

Budynek A, sala 52

Joanna Szczuchniak

Czwartek, godz. 15.00-15.15

Budynek A, pokój naucz.

Jolanta Świst

Środa, godz. 15.00-15.15

Budynek A, sala 45

Anna  Tabaka

Wtorek, godz. 15.20-15.35

Budynek A, sala 28

Monika Tomala

Środa 15.15-15.30

Budynek B, sala 45

Karolina Turosieńska

Środa, godz. 16.05-16.20

Budynek B, sala 30

Janusz Walkowiak

Poniedziałek, godz. 16.00-16.15

Budynek A, pokój n-li W-F

Krzysztof Walkowiak

Czwartek, godz. 15.05-16.20

Budynek, pokój n-li W-F

Bernadeta Wenta

Wtorek, godz. 16.50-17.05

Budynek A, sala 53

Sławomira Widawska-Padykuła

Środa, godz. 15.15-15.30

Budynek B, pokój n-li W-F

Maria Worach

Wtorek, godz.15.00-15.15

Budynek A, pokój naucz.

Elżbieta Wytyk

Piątek, godz. 15.20-15.35

Budynek A, sala 47

Katarzyna Zaworska

Wtorek, godz. 15.20-15.35

Budynek A, sala 47

Joanna Zdroik

Poniedziałek, godz. 15.15-15.30

Budynek B, sala 50